O značce babylove

Ať už výživa, péče, plenky nebo další potřeby – babylove splňuje náročné požadavky Vašeho miminka díky svým kvalitním a testovaným recepturám a obsaženým látkám. S produkty babylove se mohou cítit rodiče i jejich děti  jistě a bezpečně.

Konečně je Vaše děťátko na světě a Vy mu chcete umožnit ten nejlepší start do života. Značka babylove nabízí vše, co Váš malý drobeček aktuálně potřebuje. Ať už je to výživa, péče o pokožku nebo hraní a objevování světa, babylove splní všechna přání a potřeby miminek a zároveň vyhovuje tou nejvyšší kvalitou a splňuje bezpečnostní normy.

Srdeční záležitostí této značky je, že nabízí vše, co si rodiče a jejich děťátka přejí. V sortimentu najdete plenky, vlhčené ubrousky, kosmetiku pro jemnou dětskou pokožku, dětskou výživu nebo různorodou nabídku příslušenství a doplňků. Výroba dětské výživy jako například pokračovacích mlék nebo kaší a příkrmů se musí řídit směrnicemi a je přísně kontrolován obsah škodlivých látek a přesný poměr energetické a výživové hodnoty výživy pro jednotlivé věkové skupiny. U bio příkrmů ve skleničce pochází veškeré suroviny z kontrolovaného ekologického hospodářství, přičemž jsou vynechány sůl, umělá aromata a přidané vitaminy.

 
260 1 1

produkty

dm babybonus