Porod se blíží

Jistě už máte přečteny všechny dostupné materiály, víte přesně, co Vás čeká, jak má porod probíhat. Ale každá maminka je i přes veškerou informovanost mírně nervózní. Jak poznám, že porod už začal, že je správný čas vyrazit do porodnice? Zvládnu to vůbec? A až se miminko narodí, budu dobrá máma? Dokážu se postarat o své děťátko? Jak poznám, co chce, co mu chybí a co potřebuje? Zvládnu péči o miminko, domácnost i partnera? Změním se? To jsou otázky, které si určitě klade většina nastávajících maminek. Ale nebojte, poslouchejte Vaše tělo, instinkt a intuici a vše určitě dobře dopadne. Vždyť sevřít v náručí malinké, voňavé, bezbranné a hlavně VAŠE miminko je ten nejhezčí pocit.

Okamžik, na který jste 40 týdnů tak netrpělivě čekali a který se nyní naplnil. Teď už Vašeho drobečka držíte v náručí. Již od prvních dnů svého života se Vaše miminko učí spoustu nových věcí a objevuje neznámé. Při těchto poznáních potřebuje Vaši neustálou podporu a láskyplnou péči.
 

 

 

Doporučujeme!

161 4

Vložky slipové Normal Nature, 40 ks

Velmi tenké a flexibilní slipové vložky s prodyšnou ochrannou fólií, které perfektně sedí. Vhodné pro každodenní použití.

více informací k produktu

Intimní emulze s heřmánkem, 300 ml

Intimní emulze dodává pokožce pocit čistoty. S výtažkem z heřmánku a kyselinou mléčnou. Bez alkoholu. Bez mýdla. Bez barviv.

více informací k produktu

Intimní vlhčené ubrousky, 20 ks

S Jessa ubrousky pro intimní hygienu se budete cítit svěže doma i na cestách.

více informací k produktu