Péče o dětské zoubky

První zoubky se začínají prořezávat zpravidla mezi 6. – 8. měsícem. Pro dítě to znamená další významný krok ve vývoji. Od této chvíle se začíná seznamovat se žvýkáním a kousáním. Tím spíš, že mu k nasycení už asi nestačí jen mateřské mléko. Možná již miminko přikrmujete, ale mateřské mléko by mělo – pokud je to samozřejmě možné – i nadále zůstat důležitou součástí dne.

Péči o dětské zoubky nepodceňujte. Když své děti naučíte starat se pečlivě o chrup, zajistíte jim do budoucna pevnější zdraví, upevníte pozitivní návyky a ušetříte spoustu peněz.

Věděli jste, že až 1/2 dětských zubních kazů vzniká intenzivním působením kyselin z potravy a nápojů na zubní sklovinu?

 

Péče o zoubky

161 4

Dětský zubní gel s jahodovou příchutí, 100 ml

Speciálně vyvinutá pro optimální ochranu mléčných zubů před zubním kazem, neboť zdravé mléčné zuby jsou důležitým předpokladem pro zdraví trvalého chrupu.

více informací k produktu

Tříminutové přesýpací hodiny

Přesýpací hodiny s minutovým odpočítáváním odměří dětem správnou délku čistění zubů. Hodiny s praktickou přísavkou můžete upevnit kdekoliv v koupelně nebo jen postavit na umyvadlo. 

více informací k produktu

Dětský zubní kartáček Junior, 2 ks

Tyto zubní kartáčky DONTODENT Junior byly speciálně vyvinuty pro děti od 6 let. Pečlivě zaoblené nylonové štětiny zaručují důkladné a jemné čištění mléčných zubů a masáž dásní.

více informací k produktu

Dětský bateriový zubní kartáček, 1 ks

Bateriový zubní kartáček s indikátorem opotřebení  byl doporučen uznávanými zubními experty.

více informací k produktu