Péče o dítě

Pokožka novorozeňat je velice citlivá a na okolní svět si musí pozvolna zvyknout. Při péči o miminka musíme být proto obzvlášť pozorní. Používáme zásadně jen taková mýdla, krémy a olejíčky, které nedráždí dětskou pokožku. V létě nezapomínejte namazat miminko opalovacím krémem vhodným pro děti.
 

Vodní radovánky 
 

Některé děti milují koupání a pobyt ve vodě si  opravdu vychutnávají. Pro jiné děti je koupání velmi nepříjemné a svému okolí to umí dát náležitě najevo. S citlivým přístupem rodičů se ale i z takovýchto dětí mohou stát hastrmánci s kladným vztahem k vodě.

Koupání 

Pro koupel miminka je ideální řádně vyhřátá místnost a voda o teplotě 37°C. Teplotu vody musí bedlivě kontrolovat rodiče, protože miminka mnohem pomaleji rozpoznávají, jestli je voda teplá právě tak akorát.

Nehty, nehtíky 

Nehty miminek jsou velmi tenké a dají se snadno stříhat. Dětem to přesto není moc příjemné a některé hlasitě protestují. S pěknou básničkou se ale i ze stříhání nehtů může stát příjemná hra.

 

Péče o pokožku

161 4

Zklidňující tělová emulze

Jemné složení tělové emulze je přizpůsobeno citlivé dětské pokožce. Příjemná vůně cenného levandulového oleje dopomáhá dětem klidně usnout.

více informací k produktu

Ochranný krém do nepříznivého počasí

Krém s panthenolem a mandlovým olejem vytváří ochranný film, který spolehlivě chrání před chladem, větrem a vlhkem. Panthenol udržuje dětskou pokožku v přirozené rovnováze a dostatečně ji hydratuje. Mandlový olej podporuje ochrannou funkci pleti a zaručuje její jemnost a hebkost.

více informací k produktu

Dětské mýdlo

Krémové mýdlo s výtažky z heřmánku a jojobového oleje šetrně a jemně čistí citlivou dětskou pokožku a chrání ji před vysušováním. Vhodné pro každodenní použití.

více informací k produktu

Mycí balzám

Mycí balzám na přírodní bázi velmi šetrně čistí jemnou dětskou pokožku. Vysoký podíl tělové emulze poskytuje pokožce dostatečnou vlhkost. Panthenol chrání před vysušováním a udržuje pokožku v přirozené rovnováze, vitamín E pleť zklidňuje. Vhodné i pro každodenní  péči o pokožku dospělých.

více informací k produktu

Vlhčené ubrousky pro citlivou pokožku

Vlhčené ubrousky vyvinuté pro citlivou pokožku Vašeho drobečka. Jemné čisticí mléko čistí a hydratuje pokožku vašeho děťátka. 30 ks

více informací k produktu