Co je ekzém?

Jde o velice častou nemoc, kterou trpí až 20 % dětí a cca 6 % dospělých. V České republice se týká asi 1 milionu obyvatel. Ekzém je chronické zánětlivé a svědivé kožní onemocnění dětí a dospělých. Jde o onemocnění s poruchou kožní bariéry. Všechny vnější podněty pronikají přes nefunkční kožní bariéru snáze a tím aktivují imunitní systém, který je připraven reagovat zánětem.

Účinně proti projevům ekzému 

Trápí Vás ekzém a s ním spojené nepříjemné svědění pokožky? Vyzkoušejte zdravotnický prostředek Bepanthen® Sensiderm krém. Přispívá k obnově ochranné kožní bariéry, hydratuje a regeneruje pokožku. Benefitem také je, že ho můžete používat bez věkového omezení a dlouhodobě, pro nejmenší děti i dospělé a lze jej aplikovat i během těhotenství a kojení. Více najdete
na www.bepanthen.cz.


 

Co Bepanthen® Sensiderm krém obsahuje? 

  • LLT lipidy – lipidy se strukturou podobnou ceramidům pokožky
  • 3,5% dexpanthenol
  • přirozené lipidy
  • glycerin

Jak Bepanthen® Sensiderm krém funguje? 

Bepanthen® Sensiderm krém „opravuje“ poškozenou ochrannou kožní bariéru. Obsahuje lipidy LLT (tzv. lipidová lamelární technologie) a lipidy s lamelární strukturou, podobnou struktuře pokožce vlastních ceramidů. Do přirozené lamelární lipidové struktury pokožky jsou tak dodány chybějící lipidy. Díky struktuře, která je pokožce vlastní, zapadnou lipidy přesně do poškozených částí kožní bariéry a tuto „ochrannou zeď“ tak opět zrekonstruují. Bepanthen® Sensiderm krém díky dexpanthenolu a pokožce vlastním hydratačním látkám (jako např. glycerin) zvyšuje hydrataci pokožky a poskytuje tak optimální podmínky pro přirozenou hydrataci a regeneraci kůže.

Kdy Bepanthen® Sensiderm krém použít? 

Při projevech ekzému, zarudnutí, svědění a suché kůže. Aplikujte Bepanthen® Sensiderm krém již při projevech začínajícího ekzému, kdy se kůže šupí a začíná svědit. Bepanthen® Sensiderm krém lze aplikovat také při podráždění pokožky jiného charakteru, jsou-li přítomny symptomy zarudnutí, svědění a suchosti pokožky (například vlivem alergické reakce).

Jak Bepanthen® Sensiderm krém použít? 

Bepanthen® Sensiderm krém je bílý krém, který přináší úlevu od svědění a zároveň hydratuje a regeneruje kožní bariéru.   

  • Bepanthen® Sensiderm krém naneste v tenké vrstvě na zarudlá a svědivá místa na kůži.
  • Bepanthen® Sensiderm krém aplikujte dle potřeby na neporaněnou pokožku i několikrát denně.
  • Bepanthen® Sensiderm krém můžete používat dlouhodobě.
  • Bepanthen® Sensiderm krém je vhodný pro nejmenší děti i dospělé a lze jej používat i během těhotenství a kojení.

Velikost balení 

Bepanthen® Sensiderm krém je k dispozici v balení (tubě) o objemu 20 g a 50 g.


Bepanthen Sensiderm krém je zdravotnický prostředek. L.CZ.MKT.CC.03.2017.0929