Péče z přírody, to je kosmetika alverde. Produkty alverde neobsahují žádné syntetické vonné, barvicí ani konzervační látky, stejně jako žádné látky na bázi minerálního oleje. Většina produktů alverde navíc nese označení Vegan, které garantuje, že neobsahují žádné živočišné složky.

.

.

Naše přesvědčení 

Trvale udržitelné myšlení a jednání jsou u přírodní kosmetiky alverde prioritou. Proto pracujeme na recepturách, které darují pleti přirozenou, ale zároveň efektivní péči a přitom jsou šetrné při výrobě.

Vznik 

alverde přírodní kosmetika vznikla v roce 1989 jako první obchodní značka z oblasti přírodní kosmetiky a od roku 2002 je dostupná i v České republice. Podle Společnosti pro výzkum spotřeby (Gesellschaft für Konsumforschung) je alverde přírodní kosmetika dnes nejprodávanější certifikovanou značkou přírodní kosmetiky v Německu. Tato značka je úmyslně situována do roviny dostupných cen. Přírodní kosmetika tak má šanci získat široký okruh zákazníků.

alverde přírodní kosmetika spojuje kvalitní rostlinné pečující a aktivní látky s nejnovějšími vědeckými poznatky a vytváří tak přesvědčivou produktovou rozmanitost. Milovníkům přírodní kosmetiky nabízí značka alverde kromě pečujících produktů na obličej, tělo a vlasy také dekorativní kosmetiku, speciální řadu produktů pro děti a pečující řadu určenou pro muže. Rostlinné extrakty obsažené v přírodní kosmetice chrání pokožku před účinky volných radikálů a nenamáhají ji. Přírodní kosmetika tak má dlouhodobý blahodárný vliv na pokožku.

Mezinárodní certifikace značky alverde

Produkty dm privátní značky alverde jsou certifikovány mezinárodní certifikací NaTrue. NaTrue rozlišuje tři stupně kontrolované přírodní kosmetiky – přírodní kosmetiku, přírodní kosmetiku se 70% podílem bio složek a bio kosmetiku, v níž nejméně 95 % surovin musí pocházet z kontrolované ekologické produkce nebo „volného“ kontrolovaného sběru dle nařízení ES o ekologickém zemědělství. Ochranná známka NaTrue tak díky jednotnému mezinárodnímu označení umožňuje lepší orientaci v nabídce přírodních produktů té nejvyšší kvality. Stejné logo NaTrue je používáno na celém světě a pro zákazníka toto logo znamená, že danému produktu může důvěřovat. 

NaTrue je světovou certifikací s velmi přísnými pravidly. Logo NaTrue nese v současnosti cca 2800 produktů a 130 značek. Toto logo garantuje zákazníkovi, že kupuje produkt obsahující nejvyšší možný podíl přírodních látek. Kosmetika nesmí obsahovat žádné syntetické vonné látky a barviva, ropné deriváty a silikony, geneticky modifikované suroviny a látky testované na zvířatech.

Vaše jistota 

Již od roku 1989 přesvědčuje dm značka alverde svými 100% přírodními produkty vysoké kvality své zákazníky. Některé z produktů byly oceněny nezávislými testy nejlepšími známkami.

Důležitou roli hraje také ekologická snášenlivost každého výrobku, procesy výroby šetrné k životnímu prostředí a přírodním zdrojům a také optimální rozložitelnost surovin. Velká část produktů je označena pečetí Vegan, která garantuje, že výrobky neobsahují živočišné látky a že nebyly testovány na zvířatech. Rovněž při výběru obalů klade alverde přírodní kosmetika velký důraz na trvale udržitelná řešení. Proto většina výrobků této značky neobsahuje příbalový leták a používá certifikované obaly s pečetí FSC (Forest Stewardship Council) z příkladně obhospodařovaných lesů a kontrolovaného původu s padesátiprocentním podílem recyklace.