Každý z nás je jiný a to je dobře, protože v rozmanitosti se skrývá krása.

Určitě to také znáte. Čas od času dostanete odvahu vyzkoušet něco nového, být spontánní a něco vzrušujícího zažít. Vaše načasování nemůže být lepší než teď! dm Vás na této nové cestě plné objevů podpoří. Překročte svůj stín a objevte, co ve Vás vězí. Chce to jen odvahu začít! 

Stejně tak, jako má krása mnoho tváří, mají i letošní podzimní trendy mnoho podob. Od teplých barev ethno stylu, přes studené zimní barvy, formální světlé pastelové tóny až po zemité odstíny podzimních barev.

Nebojte se proto barev a vyzkoušejte jiné, než obvykle. Protože téma letošních trendů je jasné: odhodit nudu a šeď a s odvahou vyzkoušet něco nového.

Výrazné rty jsou letošním velkým trendem. Pokud si netroufnete na výraznou rtěnku, pak sáhněte alespoň po výraznějším lesku na rty. Při líčení výraznými barvami je třeba být velmi precizní. Nic nepokazí celkový dojem tak, jako zuby umazané od rtěnky.

Stále v trendu jsou kouřové stíny, nemusí být ale vždy jen černé nebo hnědé. Světoví módní návrháři předvedli na přehlídkách novou záplavu barev a netradičních kombinací. Pohrajte si proto s barvami a vytvořte tak své vlastní barevné kouřové líčení.