Rozzařte podzim s MAYBELLINE NEW YORK!

 „Jak si osvojit umění obočí jako Emma Drobná nebo ostatní Maybelline IT Girls?” 

Obočí tím nejlépe transformovatelným prvkem vašeho obličeje. Stačí znát správné tahy a triky a samozřejmě mít vhodné „nástroje“, třeba právě Brow Drama, Brow satin nebo tužku na obočí Master Shape od Maybelline NY! 

Někdy mají jednotlivé chloupky v obočí tendenci si žít vlastním životem – rostou nerovně nebo mají jinou barvu než vlasy své majitelky. Právě pro tyto případy přináší Maybelline New York praktické produkty na obočí.

Kupte jakoukoliv řasenku nebo tužku na obočí od Maybelline a získejte slevu 25 %. Kupon ke stažení najdete zde. 

Master Shape 

Mistrovskou práci při úpravě obočí za Vás odvede tužka na obočí Master Shape Eye Brow pencil. Speciální složení z přírodního vosku s barevnými pigmenty jemně vyplní Vaše obočí a dodá Vašemu vzhledu přirozenost. Pro perfektní zakončení nezapomeňte obočí pročísnout rafinovaně řešeným kartáčkem. 


 

Brow Drama  

Řasenka na obočí Brow drama je opatřená speciálním kartáčkem, který skvěle rozetře barvu tak, aby se dostala ke každému jednotlivému chloupku a celé obočí pokryla od kořínků až ke konečkům. Barva dodaná obočí řasenkou Brow Drama navíc vydrží celý den, přitom ji lze večer snadno odlíčit. Obočí vydrží celý den zvýrazněné a zafixované!


 

Brow Satin 

Upravené obočí je základem krásného obličeje. Letos se obočí hlásí o slovo a proto je důležité ho náležitě zvýraznit. Pomocí vysouvací tužky Brow Satin od Maybelline NY definujte tvar vašeho obočí a pudorvým aplikátorem ho dovyplňte. Nový produkt Brow satin vám vykouzlí looku jako z přehlídkových mol.


 

Maybelline NY má nyní v portfoliu dokonalé pomocníky pro vaše bezchybné obočí. Kromě Brow Drama ještě již známou tužku Master Shape Eyebrow Pencil a novinky Brow Satin. Všechny produkty jsou v nabídce ve třech barevných odstínech – tmavé blond a tmavě a světle hnědé.