Nádherné NUDE líčení v 5 jednoduchých krocích!

Vykouzlete si perfektní denní NUDE líčení, které je teď více než trendy pomocí unikátních produktů od Maybelline New York! Jak ho dosáhnete? Základem jsou husté řasy, zvýrazněné obočí, precizní linka, dokonalé nude rty a bezchybný make-up. 

 

1. Dokonale přesná linka s Master Curvy 

Krásně zvýrazněný pohled vytvoříte nanesením tekuté oční linky Master Curvy na horní víčko. Tímto ještě více podtrhnete efekt hustých řas. Linka má intenzivně černé pigmenty a jedinečnou texturu, která snadno přilne k očnímu víčku, rychle zaschne a vydrží bez rozmazání celý den.

2. Krok Husté řasy s Lash Sensational Luscious 

Chcete krásné řasy, které vypadají jako hustý vějíř? Vyzkoušejte novou Lash Sensational Luscious, obohacenou o tři vzácné oleje, díky nimž budou řasy bujnější, jemnější a plnější. Řasenka je vybavena speciálním kartáčkem, ten řasy při aplikaci krásně oddělí a natočí, výsledkem je plnější pohled a to bez použití kleštiček.

3. Krok Perfektně upravené obočí s Brow Satin 

Díky upravenému obočí lze velmi dobře podtrhnout krásně zvýrazněné oči. Stačí jen znát ty správné tahy a triky a samozřejmě mít vhodné „nástroje“, třeba právě novinku Brow Satin od Maybelline New York. Pomocí vysouvací tužky definujte tvar vašeho obočí a pudrovým aplikátorem získáte krásně přirozené a plné obočí.

4. krok Krásnější pleť s make-upem Better Skin  

Make-up, který okamžitě kryje nedokonalosti pleti a zároveň pomáhá zlepšovat kvalitu pleti? SuperStay Better Skin navíc vypadá tak přirozeně, jako byste ani žádný make-up neměla. Skoncujte s nerovnostmi, zarudnutím a pupínky!

5. Krok dokonale svůdně matné rty s novinkou VIVID Mattes. 

Celosvětový trend krémových rtěnek v lesku je už i u nás. Tato rtěnka v lesku se nanáší lehce jako lesk, ale obsahuje víc pigmentů než obyčejná rtěnka a výsledek je pak skutečně intenzivní.

Margita Skřenková, Maybelline NY make-up artist radí: „Matná ústa jsou letošním opravdu hot trendem. Toto sofistikované líčení se skvěle hodí na den i noc a díky Color Sensational Vivid Matte Liquids vydrží neskutečně dlouho.“

Color Sensational Matte Liquids jsou navíc vybaveny unikátních štětečkem pro přesnou aplikaci, která rty krásně vykonturuje. Jedním tahem štětečku budou vaše rty dokonale matně pokryté. Nebojte se ukázat své já díky Color Sensational Matter Vivids, odstín 50, Nude Thrill vám pomůže vytvořit perfektní NUDE LOOK, který je letošním hitem.