Získejte super dárek!

Nakupte produkty dekorativní kosmetiky L'Oréal Paris ze segmentu tváře nad 349 Kč a obdržíte profesionální houbičku jako dárek. Aktivita platí v prodejnách dm Česká republika od 30.12.2016 do 24.01.2017.


 

Kouzlo krásné pleti spočívá v její dokonalosti. Produkty True match od L'Oréal Paris Vám s tímto problémem pomohou. Složení oblíbeného make-upu True Match prokazatelně zlepšuje kvalitu pleti, obsahuje až 75 % hydratačního krému, čímž dodává až 24 hodinovou hydrataci. Navíc se dokáže přizpůsobit každému tónu pleti a poskytuje ideální krytí. Díky tomu je True Match od L’Oréal Paris světovou jedničkou mezi make-upy.

True match make-up 

Toužíte po sjednocené a zároveň hydratované pleti? Předností make-upu True Match od L’Oréal Paris je to, že nejen kryje nedokonalosti, ale navíc i zlepšuje kvalitu pleti. Nové složení make-upu True Match bylo vyvinuto tak, aby zajišťovalo dokonalé sjednocení, krytí a hydrataci. Složení nyní obsahuje inovované pigmenty a kombinaci olejů pro snazší aplikaci a rozetření pigmentů. Pleť je krásně hydratovaná díky obsahu glycerinu, vitaminu E a vitaminu B5. Hydratace je dlouhotrvající, pleť je navíc jemnější a hladší.

True Match pudr 

Luxusní kompaktní pudr L'Oréal Paris True Match dokonale sjednocuje odstín pleti, vyrovnává strukturu pleti a fixuje make-up. Jemné mikro částečky přilnou k pleti a zajišťují tak perfektní krytí. Složení pudru True Match poskytuje Vaší pleti dokonalý barevný tón a zároveň ji rozjasní. Balení obsahuje aplikační houbičku a zrcátko, díky čemuž je pudr  L'Oréal Paris True Match možné použít kdykoliv a kdekoliv se Vám zachce.

True match tvářenka 

Objevte první řadu tvářenek na míru a její odstíny přizpůsobené snědé, světlé a tmavé barvě pleti. Splývající a tvarující tvářenka, která se přizpůsobí barvě a povrchu Vaší pleti.

True match highlight rozjasňovače 

Rozjasňování je nejnovější trend v líčení, proto rozzařte svoji pleť ve třech krocích pomocí nových rozjasňovačů od L'Oréal Paris. Nejdříve ho aplikujte na oční okolí pro projasněný pohled, poté zvýrazněte hranu nosu, střed horního rtu a vršek brady a nezapomeňte ani na rozzáření lícních kostí.


 

Jak vytvořit dokonalý make-up, který bude dokonale kopírovat Váš odstín pleti? 

Stačí, když si na www.sofistikovanazena.cz zodpovíte pár otázek a najdete tak dokonalý odstín make-upu pro svoji pokožku. Velmi důležité je správně určit podtón pleti. Podtón pleti představuje jemný barevný nádech Vaší pleti. Některé ženy mají barevný nádech do žluta, jiné do růžova a některé neutrální.

Ideální kombinaci pudru, tvářenky a rozjasňovače k Vašemu True Match make-upu pro Vás vybrala naše vizážistka Renata Zelinková. 


 


 

 
 
161 4

L´Oréal Paris Super Linet Mat-Matic tužka na oči

více informací k produktu

L´Oréal Paris Color Riche Le Sourcil tužka na obočí

více informací k produktu

L´Oréal Paris Brow Artist Plumper řasenka na obočí, 2 odstíny

více informací k produktu

L´Oréal Paris False Lash Wings Intenza řasenka

více informací k produktu

L´Oréal Paris Super Lainer So Couture

více informací k produktu

L´Oréal Paris Super Liner So Couture oční linky

více informací k produktu

L´Oréal Paris Super Liner blackbuster fix na oči

více informací k produktu