REVOLUČNÍ SYSTÉM PRO GELOVOU MANIKÚRU BEZ POUŽITÍ LED/UV LAMPY

Manikúra pro domácí použití s výsledkem jako ze salónu, která propojuje klasický barevný lak a gelovou technologii na nejvyšší technologické úrovni…exkluzivně od Sally Hansen.

Milujete intenzivní odstíny a dokonalý lesk gelové manikúry, ale používání LED lampy, časově náročnější odstraňování či vyšší pořizovací cena je pro Vás překážkou? Sally Hansen, vůdčí inovátor  v nehtové péči a lacích na nehty, začíná psát novou historii v oblasti dlouhotrvajících laků a mění směr  vývoje v této kategorii. Nové laky Sally Hansen Miracle Gel jsou částečně klasickými i gelovými laky, které dohromady vytvářejí unikátní systém, jenž Vašim nehtům zajistí až 14 dní trvající zářivé barvy a to jen ve 2 snadných krocích. Jednoduše naneste 2 vrstvy barevného gelového laku Miracle Gel Color Coat a nakonec vrstvu vrchního laku Miracle Gel Top Coat. To je manikúra, která nadchne každou ženu.

TECHNOLOGIE:   

Systém Miracle Gel obsahuje patentovanou technologii, která umožňuje vyšší úroveň aktivních prvků s kontinuálním účinkem v každé aplikované vrstvě pro dlouhotrvající a lesklou manikúru. Když Vás barva na nehtech omrzí, stačí použít standardní odlakovač (jak bez acetonu, tak s acetonem) a postupovat jako u standardního laku, dlouhé působení odlakovače není potřeba.


 

 
 
161 4

Sally Hansen nailgrowth Miracle Serum pro NEHTY, KTERÉ NE A NE VYRŮST

O 59% delší nehty za 2 týdny a okamžitě zjemněná nehtová kůžička! Koncentrované peptidové sérum obohacené o biotin podporuje přirozený růst nehtu. Jak nehty rostou,  jsou odolnější proti lámání, současně je zjemněna  nehtová kůžička. 

více informací k produktu

Sally Hansen cuticle Rehab pro SUCHOU A ZATRHANOU NEHTOVOU KŮŽIČKU

Pečující olej obsahující výtažky z jasmínu, růžovou vodu a slunečnicový olej, které hydratují, chrání a vyživují nehtovou kůžičku. Ta zůstane jemná, měkká a zdravě vypadající.

Toto složení zároveň posiluje nehty díky zvýšení jejich pružnosti a předchází jejich třepení. 

více informací k produktu

Sally Hansen Complete Care 4in1 pro SUCHÉ A KŘEHKÉ NEHTY

Kompletní péče 4 v 1 s extra hydratačními účinky je přesně to, co potřebujete pro suché a křehké nehty. Patentované složení s extraktem z afrického dřeva okoume, mořskými minerály, sojovými a hedvábnými proteiny a avokádovým olejem nehty hydratuje a posiluje.

více informací k produktu

Sally Hansen Miracle nail thickener pro MĚKKÉ A LOUPAJÍCÍ SE NEHTY

Okamžitě zesílí tenké nehty až o 70% za 4 dny! Vysoce účinný komplex kalcia a keramického gelu okamžitě přilne k nehtu a posílí ho. Měkké nehty jsou tvrdší, ochranný štít chrání proti loupání a lámání. Nehty jsou vyrovnané, hladké a lesklé.

více informací k produktu

Sally Hansen Miracle cure pro ŠTĚPÍCÍ SE A LÁMAVÉ NEHTY

O 50% silnější nehty už za 3 dny! Exkluzivní složení s mikro-minerály spojí jednotlivé vrstvy, nehet zpevní a zamezí dalšímu loupání. Hydratační složka je uzamčena hluboko v nehtu, aby se zlepšila pružnost a odolnost proti loupání.

více informací k produktu

Sally Hansen nail Rehab pro TENKÉ A SLABÉ NEHTY

Intentenzivní péče pro nehty, se kterými už si nevíte rady. Tento přípravek pro péči o extrémně oslabené a zničené nehty, obsahující výtažky z růže a jasmínu, vytváří jakýsi ochranný obvaz, který přilne k nehtu, vyplňuje prasklinky a kryje nedokonalosti.

více informací k produktu

Sally Hansen Instant Cuticle Remover pro TĚŽCE ODSTRANITELNOU, PŘEROSTLOU NEHTOVOU KŮŽIČKU

Revoluční gelové složení odstraní suchou a přerostlou kůžičku během několika sekund. Složení obohacené o výtažky z aloe vera a heřmánku pokožku hydratuje a zjemňuje. Pravidelným používáním je účinek intenzivnější.

více informací k produktu