Značka Nivea Men je oficiálním sponzorem MS IIHF v ledním hokeji 2017!

BUĎTE U TOHO I VY! VYHRAJTE LETECKÝ ZÁJEZD DO KOLÍNA NAD RÝNEM VČETNĚ LÍSTKŮ NA FINÁLOVÝ NEBO SEMIFINÁLOVÝ ZÁPAS V HOKEJI PRO DVĚ OSOBY. 

Stačí jen nakoupit, uschovat si účtenku a zaregistrovat se do soutěže.

STRUČNÁ PRAVIDLA SOUTĚŽE: 

Soutěž probíhá na území ČR v období od 01.04.2017 00:00:00 do 30.04.2017 23:59:59 a je určena pro osoby starší 18 let s trvalým pobytem a doručovací adresou na území ČR.

1. NAKUPTE: V době trvání soutěže nakupte jakékoliv výrobky NIVEA MEN v hodnotě jednorázového nákupu nad 199 Kč (dále jen „soutěžní nákup“) a uschovejte si účtenku.

2. SOUTĚŽTE: Do konce doby trvání soutěže zaregistrujte svůj soutěžní nákup přes formulář na webu www.NIVEAMEN.cz 

 

KAŽDÝ TÝDEN LOSUJEME JEDNOHO VÝHERCE 2 LÍSTKŮ NA FINÁLE A JEDNOHO VÝHERCE 2 LÍSTKŮ NA SEMIFINÁLE. 


 

Účastnit soutěže se můžete pouze prostřednictvím webového formuláře na www.NIVEAMEN.cz. Po odeslání registrace Vám bude platné zařazení do soutěže oznámeno formou odpovědi webové aplikace. Výherci budou kontaktováni co nejdříve po proběhlém losování příslušného soutěžního týdne prostřednictvím SMS zpráv, vyzváni k předložení všech účtenek, které do soutěže registrovali, a k ověření správnosti údajů vyplněných při registraci do soutěže. Poté budou informováni o dalším postupu. Soutěže se můžete zúčastnit opakovaně, pokaždé však s novou platnou pokladní účtenkou prokazující splnění podmínek soutěžního nákupu. Jeden

soutěžící může v průběhu celé soutěže vyhrát nejvýše jedenkrát. Nepodaří-li se výherce bez zavinění pořadatele kontaktovat, přechází výhra na dalšího výherce v pořadí. Závazná pravidla této soutěže včetně podmínek zpracování osobních údajů jsou zveřejněna na internetových stránkách pořadatele soutěže, společnosti Beiersdorf spol. s r. o., www.NIVEAMEN.cz, a každý účastník s nimi svou účastí v soutěži vyslovuje souhlas.