Myslete také na své zdraví a krásu!

Když se člověk cítí dobře, tak to i vyzařuje.  Vlasy jsou hedvábné a krásně drží, oči mají jas a celé tělo je v režimu pohoda. Ale ne vždy to tak je, co si budeme povídat, stres je nám servírován na stříbrných talířích každý den, počasí si dělá, co chce, a naše tělo potřebuje pomoc. My jsme vzorné a pomocí kosmetiky dodáváme pokožce péči, protože pouze zdravá pleť je krásná.

Kosmetika je tématem číslo jedna na každém holčičím posezení. Citlivá, suchá,…bohužel velmi často se setkáváme ve svém okruhu přátel i s atopickým ekzémem. A co teď na něj? Co na citlivou pokožku? A nejde jen o naše vlasy a vrásky, ale i o intimní oblasti. Je to naše tělo a měly bychom mu dávat to nejlepší.

Kdo zná kosmetiku sebamed, ví, že své pokožce dává to nejlepší.  Už přes 30 let se stará o to, aby naše pleť byla zdravá a chráněná každý den. Její produkty nabízí kompletní péči o pokožku celého těla pro všechny typy pleti. Dobrou snášenlivost mají výrobky i na citlivé a atopické pleti.

 

Balíček kosmetiky potěší každou ženu, ať je to dospívající dcera, skvělá maminka, milující babička, kamarádka, švagrová, teta, neteř, vnučka… vězte, kosmetika nezklame nikdy a potěší vždy. A nezapomeňte obdarovávat i samy sebe.

Velikou pozornost bychom měli věnovat péči o naše intimní místa. INTIMNÍ MYCÍ EMULZE pH 3,8, 200 ml bez mýdla je určena pro jemnou denní hygienu intimních míst s pH 3,8, které je vhodné pro přirozenou rovnováhu mikroflóry. Pravidelné používání ochraňuje kyselý kožní plášť před patogenními mikroorganismy. Neobsahuje alkalické složky. 

Nepříjemný zápach potu jistě nechce řešit žádná z nás. Vyzkoušejte DEO SPRAY FRESH, 75 ml, který zamezuje zápachu bez ucpávání pórů a bránění přirozené funkci pocení. Neobsahuje barviva, konzervanty, sůl hliníku ani dráždivé chemické přísady. 


 

Stárnutí pokožky je strašákem mnoha žen i mužů, existují však způsoby, jak jej zpomalit. TĚLOVÉ MLÉKO S Q 10, 200 ml podporuje obnovu přirozeného ochranného pláště kůže s pH 5,5. Koenzym Q10 aktivuje metabolismus okysličování  buněk. Komplex Dermo-Active, výtažek z ječmene a bambucké máslo zvyšují a obnovují elasticitu kůže pro zachování její pevnosti. U 98 % uživatelů bylo prokázáno zpevnění pokožky po 3 týdnech používání.

A pro ty, které ještě ani tak vrásky netrápí, spíše bojují s jiným neduhem pleti, je vhodná ANTIBAKTERIÁLNÍ ČISTICÍ PĚNA CLEAR FACE, 150 ml, která intenzivně a jemně čistí pleť a zamezuje vzniku pupínků, černých teček a nečistot. Podporuje obnovu přirozeného ochranného pláště kůže s pH 5,5. Přelomová ingredience Montaline® C40 derivovaná z kokosového oleje chrání před ztrátou lipidů během mytí, podporuje hydrataci a zjemnění pleti. 


 

Značka sebamed nezapomíná ani na naše nejmenší se svou řadou Baby sebamed. DĚTSKÁ MYCÍ EMULZE EXTRA JEMNÁ, 200 ml podporuje vývoj a obnovu přirozeného ochranného pláště. Je 100% bez mýdla a alkalických složek. Obsahuje sacharidový tenzidový komplex, který zajišťuje velmi jemné mytí a podporuje ochranu pokožky před vysoušením.

Po koupání je důležité myslet na následnou péči. Univerzálním prostředkem je DĚTSKÉ TĚLOVÉ MLÉKO, 200 ml, které zajistí citlivé dětské pokožce jemnou ochranu. Je vhodné pro péči celého těla po koupeli. Je doporučováno speciálně po koupání v letním počasí. Díky svému pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu přirozeného ochranného pláště. Účinný hydratační a změkčující komplex se rychle vstřebává a nezanechává mastný film. Upevňuje odolnost citlivé dětské pleti. Součástí složení je heřmánkový extrakt, který působí proti podráždění a zanícení pleti a alantoin zklidňující pokožku.