PŘEKONEJTE JARNÍ ÚNAVU! DOPŘEJTE RELAX SVÉ POKOŽCE I MYSLI.

Po náročné zimě potřebuje naše mysl i pokožka relax a péči, aby s příchodem jara načerpaly dostatek energie pro nový začátek. Zkuste to letos jinak a relaxujte s námi! Dopřejte si nový krém Nivea Care, který se s intenzivní péčí dokonale postará o Vaši pokožku. Při koupi výrobků Nivea nad 199 Kč Vás navíc odměníme antistresovými omalovánkami Nivea plnými krásných motivů k vybarvení. Hoďte starosti za hlavu, ponořte se do světa fantazie a vytvořte umělecké dílo zářící barvami, které Vám dodají radost a energii. 


 

KRÉM, KTERÝ SI ZAMILUJETE! To je nový krém Nivea Care. 

Vyzkoušejte unikátní složení, které intenzivně vyživuje bez pocitu mastné pokožky a dopřejte si potěšení pro tělo i smysly. Nivea Care je novinka, kterou musíte mít!

Inovativní pečující složení okamžitě po kontaktu s pokožkou roztaje. Díky tomu ji intenzivně vyživuje po celých 24 hodin, ale nezanechává na ní mastný film. Je vhodný pro všechny typy pleti a pro péči o tvář, ruce i tělo. Můžete jej mít neustále po ruce - je v nabídce v menším osobním nebo velkém rodinném balení.
 

  • Inovativní složení na pokožce přímo roztaje a nezanechá na ní mastný film.
  • Intenzivně pokožku vyživuje po celých 24 hodin.
  • Jemná ženská vůně okouzlí Vaše smysly.
  • Vhodný pro všechny typy pleti a pro péči o tvář, ruce i tělo.
  • V nabídce: 100 ml a 200 ml balení.

KTERÝ KRÉM JE TEN VÁŠ? 

Nivea Care je novinkou, která vhodně doplňuje řadu Nivea krémů pro péči o ruce, tvář a tělo tak, aby si nyní každý našel ten pravý krém podle svých potřeb. Nivea Care intenzivně vyživuje bez pocitu mastné pokožky. Nivea Creme, to je spolehlivá péče a ochrana pokožky. Nivea Soft dodá Vaší pokožce svěží hydrataci. Nivea Men Creme je intenzivní péče a ochrana vyvinutá speciálně pro mužskou pokožku. Vyberte si svůj krém pro každý den!

 
 

Vyberte si svůj oblíbený krém:

161 4

Nivea Soft krém 200 ml

Svěží hydratace.

více informací k produktu

Nivea Creme výživný krém 250 ml

Klasika, která neomrzí.

více informací k produktu

Nivea Men univerzální krém na pleť a tělo 150 ml

Péče pro muže.

více informací k produktu

Nivea Care výživný tělový krém 200 ml

Intenzivní výživa. 

více informací k produktu