Novinky od s.he stylezone!

161 4

Řasenka false lash wonder voděodolná 9 ml, více druhů

více informací k produktu

Rtěnka ultra shine 1 ks, více odstínů

více informací k produktu

Oční stíny duo 1 ks, více odstínů

více informací k produktu

Lak na nehty perfect metalics 10 ml, více odstínů

více informací k produktu

Lesk na rty pure matt 1 ks, více odstínů

více informací k produktu

Oční stíny mono 1 ks, více odstínů

více informací k produktu

Kompaktní pudr mosaic 1 ks

více informací k produktu

Tekuté linky na oči 1 ks, více odstínů

více informací k produktu

Rtěnka perfect nude 1 ks, více odstínů

více informací k produktu

 

Hlavní heslo zní: Barvy, barvy a ještě jednou barvy!

Příroda má svou lákavou barevnou paletu, skvěle se doplňují všechny tóny hnědé, červené nebo zelené. Nebojte se odvážných experimentů a vytvořte si trendy líčení. Ať už ve městě nebo v přírodě, díky kosmetice od s.he stylezone budete všude jenom zářit.

Decentní? To bylo včera – teď vládne výrazné obočí! 

Obočí teď můžete klidně zdůraznit a tím zaručeně vzbudíte pozornost. V odborných kosmetických kruzích se tento styl nazývá „statement - hnědá“. Jednoduše si tužkou na obočí ve světle hnědé, tmavě hnědé nebo černé (podle svého typu) jemně dokreslete obočí a je hotovo. Jedno pravidlo tu však přece jenom je: nevykreslujte si jiný tvar obočí, než přirozeně máte.

Rozzářené oči a sladké rty v pronikavých barvách 

Černá kajalová tužka, která už je klasikou, se tuto sezónu vůbec nenosí. Vyzkoušejte místo ní odstíny ve svěžích mořských barvách: tmavě modrásvětle modrá nebo tyrkysová. Modrá je přece nová černá! A jak v minulosti, tak i teď platí, že oči i rty mají být opět rozzářené. Jednoduše naneste na rty rtěnku od s.he stylezone v růžové nebo oranžové barvě.

Jdete na party? Nemusíte mít obavy, že nestihnete vybrat ten správný look, protože díky s.he stylezone máte vždy po ruce tipy na stylové líčení. Trend diktuje krásné zářící barvy, které se hodí k party stejně jako hodně třpytek a okouzlující úsměv:

Jak na zářivé oči? 

S tímhle trikem budou vaše oči konkurovat reflektorům v sále: naneste nejdříve základní barvu hedvábného očního stínu mono od s.he stylezone. Tekuté oční linky s vysoce kvalitním typem vláken se postarají o perfektní look - když chcete vytvořit sytější oční linky, tak jednoduše o něco více přitlačíte. Pro ještě přitažlivější vzhled svých očí můžete navíc použít třpytivé oční linky. Kajalová tužka na oči obsahuje praktickou dvojici barev, které spolu vždy krásně ladí. Hebounce měkká tuha pak propůjčí vašim očím dramaticky výrazný pohled.

Tip: Tmavé barvy naneste na horní víčko, světlé barvy na spodní oční víčko. Na konec použijte řasenku se speciálním objemovým kartáčkem a vaše řasy budou neodolatelně svůdné. 

Vytvořte si smyslné rty! 

Rtěnka aqua shine od s.he stylezone vám pomůže k vysokému lesku rtů a transparentní konzistence pak k úžasnému efektu mokrých rtů. Navíc neobsahuje žádné konzervační látky a je obohacena o vitamin E.

Třpytivé nehty 

Aby vaše nehty doplnily celkový vzhled, vyžaduje se od nich vysoký lesk a třpyt. Od s.he stylezone si vyberete z celé řady laků na nehty perfect metalics nebo quick dry v nápadných a intenzivních barvách.