COLORISTA, BAREVNÁ REVOLUCE OD L´ORÉAL PARIS!

L'Oréal Paris přichází s novou revoluční řadou barev COLORISTA. Ta Vám umožní měnit look téměř každodenně, ať už podle nálady nebo příležitosti. Jdete na party s bláznivou náladou? Zkuste jeden ze šesti barevných COLORISTA SPREJŮ. Toužíte po bláznivě barevných vlasech, ale máte strach, že se Vám barva brzy omrzí? Použijte COLORISTA WASHOUT. Jste odvážná a experimentů se opravdu nebojíte? Pak je tu pro vás permanentní barva COLORISTA PAINT. Chcete ještě něco navíc? Vyzkoušejte jeden ze speciálních COLORISTA efektů. Nechte se strhnout barevnou revolucí s barvami COLORISTA od L'Oréal Paris! 


 

Millennials, to je generace, která odmítá normy, oslavuje neočekávané a žije smyslem pro avantgardu. Právě světoví trend-setteři z generace millennials inspirovali L'Oréal Paris k vytvoření nové řady hravých barev na vlasy COLORISTA. COLORISTA, to je řada barev na vlasy, se kterými si můžete hrát a měnit je, skoro jako svůj make-up. Výběr odstínu, barevné kombinace či bláznivé efekty – to vše Vám COLORISTA umožní a výsledek je jen ve Vašich rukou. Buďte svá, buďte originální!

Naprostá barevná revoluce začíná u COLORISTA SPREJŮ na vlasy, které jsou perfektní na jednorázové použití. Spreje se snadno nanáší a barva je díky obsahu bílého mikro pudru dobře vidět, jak u blondýnek, tak i tmavovlásek. Vyberte si ze šesti odstínů a pak se nechte už jen unášet fantazií, vyzkoušet můžete třeba look mořské panny nebo street-artové divy.

COLORISTA WASHOUT od L'Oréal Paris jsou postupně vymyvatelné barvy na vlasy, vydrží až několik týdnů. Byly vyvinuty pomocí speciální technologie Chromacream, která chrání vlasová vlákna a udržuje jejich povrch jemný. Vlasy jsou nádherně barevné a zároveň zářivě okouzlující. Na výběr je z deseti odstínů.

Permanentní barva COLORISTA PAINT od L'Oréal Paris, to je 8 super cool odstínů inspirovaných předními světovými influencery. Mezi odstíny naleznete barvy s hlubokými odlesky! Barvy COLORISTA od L'Oréal Paris Vás zbaví rutiny a nudy! 


 

Jste brunetka a vždycky jste toužila po pastelových barvičkách? Není problém – nejprve vlasy zesvětlíte pomocí COLORISTA EFFECT BLEACH, hned poté můžete díky COLORISTA WASHOUT neomezeně experimentovat!  

COLORISTA od L'Oréal Paris, to je barevná revoluce, která vnese radost a šmrnc do Vašich kadeří. Vybírejte produkty dle typu svých vlasů. Na obalu najdete informace, který produkt je vhodný vzhledem k Vaší stávající barvě vlasů. Všechny můžeme být barevně revoluční!

#DOITOURWAY #DIYW