Syoss Salon PLEX

Odbarvování a zesvětlování, nešetrná péče a řada dalších negativních vlivů vedou k poškozování vlasů. Ty jsou pak suché, lámavé a bez lesku. Revolučním řešením těchto problémů je nyní nová technologie Omegaplex, která znovu spojuje vlasové proteiny a dlouhodobě posiluje a tvaruje vlas. V segmentu vlasové péče je novinkou využívající tuto technologii produktová řada Gliss Kur Fiber Therapy. Tato řada je speciálně navržena pro přetěžované vlasy v důsledku barvení a stylingu, která dokáže díky svému speciálnímu složení s Omegaplex soustavně regenerovat a posilovat poškozené vlasy a chránit je před možnými negativními vlivy.

S obdobnou profesionální technologií přichází i nová řada vlasové péče od Syoss, SalonPlex Hair Reconstruction. Tato řada je 1. řadou vlasové péče od Syoss určenou speciálně pro chemicky ošetřované a mechanicky zatěžované vlasy, která díky SalonPlex technologii obnovuje miliony poškozených vlasových vazeb ve vlasové struktuře každý den a zároveň zaceluje a chrání povrch vlasového vlákna před možným poškozením. Pro obnovené vlasy jako znovuzrozené.

Syoss Fiber Flex 

Nová stylingová řada značky Syoss Fiber Flex nabízí nejjemnější rozprašovač všech dob! Nejlepší rozprašovací technologii od značky Syoss a 48h extra silná fixace umožňují vytvořit strukturu mezi jednotlivými vlasy. Výsledkem je stylový účes a přirozený pocit bez ztuhlých a slepených vlasů. Je jen na Vás, zda se rozhodnete pro okouzlující objem se Syoss Fiber Flex Volume a nebo pro přirozený, neupravený look se Syoss Fiber Flex Hold.

Novinky Syoss můžete vyzkoušet v prodejnách dm. A navíc nyní při nákupu 2 libovolných produktů Syoss získáte stylový batoh zdarma. 

 

Aktivita se vztahuje pouze na výrobky značky Syoss. Aktivita probíhá v prodejnách dm ČR od 22.02. do 21.03.2017 nebo do vydání zásob dárků. Minimální počet dárků na prodejnu je 30 ks.