Pearl Drops bělicí systém.

Pearl Drops bělicí systém je revoluční novinkou, která byla vyvinuta na základě 40letých zkušeností v oblasti profesionálního bělení  zubů.

Bělicí systém Pearl Drops velmi účinně odstraňuje pigmentové skvrny, aniž by narušoval zubní sklovinu. Se značkou Pearl Drops si navíc můžete své zuby bělit v pohodlí svého domova, aniž byste museli platit za drahé stomatologické bělení.

Bělicí systém Pearl Drops obsahuje vysoký podíl fluoridů, které posilují chrup a zubní sklovinu a tím aktivně chrání zuby před zubním kazem. Pečlivě vyvážené aktivační složky viditelně a jemně bělí zuby, bez nadměrné citlivosti zubů.

Inovativní oxidační složka zajistí, že Vaše zuby budou viditelně bělejší za pouhých 7 dní.

Tento produkt je vyvinut odborníky, zabývající se profesionálním bělením zubů. Účinnost a snášenlivost je dermatologicky testována.


 

Pearl Drops bělicí zubní pasta Hollywood smile
 

Chcete oslnit svým úsměvem? Pearl Drops má pro Vás řešení. Vyzkoušejte bělicí zubní pastu Pearl Drops Hollywood smile s unikátním 4D bělicím systémem. Tento systém je speciálně navržen k odstraňování skvrn a zubního plaku. Poskytuje o 4 odstíny bělejší zuby již za 3 týdny. Obsahuje základní fluorid, který posiluje zubní sklovinu a napomáhá prevenci před zubním kazem. 
 

Doporučujeme čištění 3x denně po dobu jednoho týdne, aby došlo k obnovení přirozeně bílého úsměvu a následně používat
2x denně, aby se zabránilo vzniku nových skvrn.


 

Úsměv s jistotou: 

4D Whitening System byl vyvinut Pearl Drops odborníky s více než 40letou praxí. Kombinuje jedinečný komplex složek, které šetrně odstraňují skvrny a zubní plak. S pomocí 4D bělicího systému budou Vaše zuby bělejší, lesklejší a krásnější. Ale také pomáhá chránit před tvorbou skvrn, plaku a předchází tvorbě zubního kazu.