TO NEJLEPŠÍ V ŽIVOTĚ TRVÁ.
 

STEJNĚ TAK JAKO CENY V dm.
 

Aktuální nabídku si prohlédněte v našem journalu.


 

Proč vždy výhodně?
 

Pilířem naší cenové strategie jsou dm dlouhodobé ceny. Filozofie dm dlouhodobých cen znamená, že každé snížení ceny v dm je platné minimálně po dobu 4 měsíců.

 

Jsme přesvědčeni o tom, že stále více zákazníků oceňuje hodnotu času a nechtějí jím plýtvat tzv. „běháním po akcích“ a přitom riskovat, že vybraný akční produkt za inzerovanou atraktivní cenu již bude vyprodán. V dm víme, že zákazníci chtějí nakoupit výhodně ve chvíli, kdy produkt potřebují a ne jen tehdy, když je v „akci“. Proto jsme se rozhodli snížit dlouhodobě ceny, a to s garancí nejméně na 4 měsíce.


 

Výhody pro zákazníky?
 

  • V dm zákazníci nemusí porovnávat akční nabídky, aby nakoupili výhodně a zabezpečili úsporně nákupy pro svou domácnost.
  • Zákazníci dm se mohou spolehnout na to, že ať dnes nebo příště, pořídí svůj celkový nákup vždy výhodně
  • Věrných zákazníků si velice vážíme, proto jsme zachovali slevu na celý nákup ve výši 10 %. 
  • I nadále nabízíme mnoho výhod výměnou za body.


 

Nemusíte se štvát za akčními nabídkami, v dm nabízíme výhodnější nákup všem, nejen se slevovými kupony a za nasbírané body. Nakupujte v době, kdy zboží potřebujete a ne pouze v době, kdy je zlevněno v akci. V dm se můžete spolehnout na to, že pořídíte svůj celkový nákup vždy výhodně. Čas strávený honbou za slevovými akcemi můžete věnovat své rodině a z rodinného rozpočtu tak neutratíte zbytečné peníze navíc.


 

Těšit se můžete na výhodné ceny v sortimentu krásy, péče o tělo, domácnosti i v péči o dítě. Nejedná se o krátkodobou záležitost, ale o garanci dm dlouhodobých cen, která znamená, že každé snížení cen je platné minimálně po dobu čtyř měsíců