Už dnes myslíme na zítřek!

dm má velmi ráda své zákazníky.  dm má také velmi ráda přírodu. Od 20.07. do 23.08.2016 proto dm připravila kampaň s názvem „Už dnes myslíme na zítřek“. Snahou této kampaně bylo upozornit zákazníky na skutečnost, že většinu v domácnostech běžně používaných úklidových, pracích a čisticích prostředků můžeme vybírat tak, aby byly šetrnější k přírodě. Neboť „Nedědíme Zemi po našich předcích, nýbrž si ji vypůjčujeme od našich dětí“, jak pravil již Antoine de Saint-Exupéry. To znamená, že bychom se k přírodě měli chovat s láskou a úctou, žít trvale udržitelně.

Nabídka produktů šetrných k přírodě je v dm opravdu široká. Prací prášky, čisticí a úklidové prostředky, ale také např. přírodní kosmetika či biopotraviny. Jejich pořízením do svých domácností pomůžeme životnímu prostředí.

Součástí kampaně „Už dnes myslíme na zítřek“ byla také soutěž o elektrokoloběžky. Každý, kdo zakoupil produkty označené logem kampaně „Už dnes myslíme na zítřek“ minimálně za 99 Kč a prostřednictvím internetu odpověděl na soutěžní otázku, byl zařazen do slosování. Každý týden po dobu kampaně vyhrálo 10 lidí elektrokoloběžku. Celkem bylo rozdáno 100 elektrokoloběžek, na kterých se v tuto chvíli jejich noví majitelé prohánějí po celé České republice. Proč právě elektrokoloběžky? Protože jsou k přírodě mnohem šetrnější než třeba automobily.