Pokožka, vlasy a rty jsou s produkty SUNDANCE bezpečně chráněny před sluncem. Bohatý sortiment navíc nabízí také  následnou péči po opalování, samoopalovací přípravky a sluneční brýle se 100% UV ochranou. 
 

Specialista v péči při opalování SUNDANCE poskytuje celkovou ochranu kůži a vnímá její potřeby, takže si můžete bezstarostně užívat sluníčka. Přípravky na ochranu před slunečním zářením pomohou k pěknému, zdravému opálení stejně jako péče po opalování, samoopalovací přípravky i péče do solária. Módní sluneční brýle chrání oči dospělých i dětí na 100 % před škodlivým UV – zářením.

V roce 1996 začínala tato dm značka se sedmi produkty v regále a letos slaví 20 let. Od začátku klade důraz na mimořádnou kvalitu a na hodnotný poměr ceny a výkonu. Dnes nabízí nejenom v letních, ale i v zimních měsících pečlivě navzájem sladěné produkty a výrobky rozdělené podle specifických potřeb kůže. Vybrané obsažené látky v opalovacích přípravcích se podrobují testům např. světlem indukované stárnutí kůže nebo vzniku vrásek. V průběhu minulých let se SUNDANCE specializuje i na ochranu dětské a citlivé pokožky.


 

 
260 1 1

Nejčastější dotazy.

Jaký ochranný faktor použít?